כאמא, עדי רונן מיישמת במיזם החדש שלה את אהבתה לסטייל, קניות ואינטרנט

Blog thumbnail

היה רגע אחד עקרוני שהוליד את המיזם החדש: ״אוף, שמישהו יגיד לי כבר מה לקנות״! זהו המשפט שעדי רונן מצאה את עצמה אומרת בתום שלל חקירות, חיפושים, והשוואות שלא נגמרות. במשפט הזה מתגלם המסע שעוברת כיום כל אמא שרוצה לדעת שהיא משיגה את הטוב ביותר עבור הבייבי שלה, בלי לוותר על הסטייל. ואכן, הקופסה החודשית היא צירוף של שני המימדים האלה בדיוק:

* מה שאת *צריכה* כאמא – המוצרים שבאמת נכון לקנות ולהצטייד בהם. בין אם מדובר בכלי אוכל שווים, בספרים משיתוף הפעולה שבחרנו עם סטימצקי אלה שכשתקבלי אותם תגידי ״במקרים רבים אלה המוצרים שגם ככה התכוונת לקנות, או אלה ש״החברה שיודעת״ היתה ממליצה לך לרכוש במוקדם או במאוחר. IT MOMZ נמצא בדיוק במשבצת ״החברה שיודעת״ – הצוות שלנו מורכב מאמהות מעודכנות, חקרניות ומנוסות, ולצידן יועצות התפתחות מקצועיות – אבל כאן היא לא רק יודעת, אלא גם רוכשת עבורך את המוצרים, עושה זאת בהתאם לשלב בו נמצא הבייבי, ואורזת את הכל בקופסה משגעת שמגיעה אלייך במשלוח חינם עד הבית. 

* מה שאת *רוצה* כאמא – סופר-חשוב לנו שהמוצרים יישרו קו עם האסתטיקה, הפאן וכל הדברים שהתרגלנו לצפות מהשופינג שאנחנו עושות, בין אם מדובר באופנה, דברים לבית, או כל תחום אחר. כשתפתחי את הקופסה בכל חודש, חשוב לנו שתהיי מרוצה לא רק מהשימושיות והפרקטיות של המוצרים שאת מגלה בפנים – ״יא, בדיוק כזה היה חסר לנו״ – אלא שגם הסטייל ידבר אלייך, וירגיש לך כמו תוספת טבעית ומשדרגת, כזו שבקלות תשתלב בפריים הבא שלך לאינסטגרם – ״יא, איזה מהמם / חמוד / שיק זה!״. 

כך, השילוב שנוצר בכל חודש מחדש מורכב מ-5 מוצרים לבייבי, המותאמים בדיוק לשלב ההתפתחותי החדש אליו הוא הרגע הגיע, ולצידם גם מתנה המיועדת עבור האמא בלבד. המוצרים הנכונים, בזמן הנכון, לאמא הכי נכונה.

כתבו תגובה

עגלת קניות

0
Hit Enter to search or Esc key to close
דילוג לתוכן