שאלות ותשובות

על הקופסה

הקופסה שמה דגש על הצרכים ההתפתחותיים של הבייבי, והיא מספקת טעימה מדויקת באספקטים רבים של ההורות. במקום למצוא את עצמך מתרוצצת בין החנויות השונות, יצרנו כל קופסה כדי לפתור לך מראש כמה שיותר דילמות קטנות שצצות בכל שלב – בלי לוותר על הלוק והסטייל שהם IT.

כל קופסה חודשית מכילה מוצרים מעולמות שונים עבור הבייבי, ומוצר אחד שהוא רק בשבילך. אנחנו לא חושפות מראש את כל תוכן הקופסה כי חשוב לנו לשמור על גורם ההפתעה – זה בהחלט חלק עקרוני מהכיף של קופסה חודשית!

המוצרים בכל קופסה חודשית משתייכים לעולמות שונים ומגוונים: משחקים וצעצועים עם דגש התפתחותי, כלי אוכל, טקסטיל, אביזרים לעגלה, כלי נגינה, ספרים, מוצרים לפי חדרים בבית (אמבטיה, חדר שינה, מטבח, סלון, גינה) גלויות גיל מגניבות גם פריטי עיצוב, אופנה ולייפסטייל. ישנם מוצרים שיגיעו בקופסאות לפי עונות השנה, לפי חגים ומועדים, וגם מוצרים שאינם בהכרח תלויי גיל – אבל אנחנו בטוחות שתרצי לקבל. בדיוק כמו שחשוב לך שהבייבי ייהנה מהמוצרים בקופסה, לנו חשוב לא פחות שגם את תיהני מהם. מה שבטוח הוא שכל מוצר שנכנס לקופסה הוא כזה שווידאנו שהושקעה בו מחשבה עד הפרט האחרון – פטנטים חכמים, יעילות מוכחת, עיצוב מדויק. בחרנו בקפידה מוצרים שאנחנו אוהבות ומאמינות בהם.

שווי המוצרים בכל אחת מהקופסאות הוא 300 ש"ח ומעלה.

כל המוצרים בכל הקופסאות נבחרו בתהליך ארוך, קפדני ומחושב, כדי ליצור את החוויה השלמה והמתאימה ביותר לכל קופסה חודשית. ראשית, אנחנו אוצרות את המוצרים בקופסה לגיל ולמין הבייבי כך שמוצרי התפתחות – גם ספרים, למשל – יותאמו לשלב בו הבייבי נמצא. אנחנו דואגות לכך שיהיה מגוון בכל קופסה, וגם שוני ועניין בין הקופסאות השונות המיועדות לכל גיל – בדומה למה שקורה בבוטיק שווה במיוחד, שיודע לבחור את הפריטים ולהשתנות כל הזמן. לדעתנו, כל הכיף בקופסאות שלנו הוא אפקט ההפתעה, והעובדה שבכל חודש הן משתנות. לכן אנחנו לא מתחייבות מראש על מוצרים ספציפיים, כדי שהחוויה של לקבל ולגלות בכל פעם את המוצרים בקופסת ה-IT MOMZ תהיה הכי נכונה.

אנחנו בוחרות מוצרים איכותיים של מותגים בינלאומיים, ביניהם שמות כמו Suavinex, Hape, Skip Hop ועוד ועוד. לצידם, חשוב לנו לחשוף אותך גם למותגי בוטיק מקומיים מצוינים – Smooch,, Minimine, Nino ועוד נוספים. אולי חלק מהם את כבר מכירה ואוהבת, ואולי הקופסה תהיה הפעם הראשונה שתיתקלי בדברים השווים שהמותגים הללו מייצרים. מעבר למותג כזה או אחר, מה שאנחנו מקפידות עליו הוא שכל אחד מהמוצרים מצויד בתקן, מותאם לגיל הבייבי, ועשוי מחומרים איכותיים. כך למשל, בצעצועים אפשר למצוא מוצרי עץ שווים וגרין טויז מפלסטיק ממוחזר, בכלי האוכל – מלמין איכותי, ובטקסטיל – בדים מלטפים כמו ג׳רזי, כותנה אורגנית וכותנת במבוק.

בשלב זה, הקופסה מיועדת החל מן הלידה ועד גיל שנתיים, כולל יום הולדת שנתיים כמובן. מעבר לכך, אנחנו עוד בהתפתחות בעצמנו… לכן – מוזמנת לשלוח לנו מייל עם הפרטים שלך, ונעדכן אותך ברגע שנגדל ויהיו לנו קופסאות לגילאים נוספים.

זו משימה שעבדנו עליה במשך זמן רב: לראות שהקופסה באמת עונה על הצורך המתפתח אצלך ואצל הבייבי מדי חודש בחודשו, מגיל הלידה ועד שנתיים. עם זאת, ברור שלכל בייבי יש את קצב ההתפתחות הייחודי שהוא רק שלו. אנחנו לא קובעות מה ״אמור״ לקרות ובטח לא מה ש״צריך״, אלא מלוות אותך במסע הזה. היועצות שלנו עושות את מיטב המאמצים כדי להתאים את המוצרים בקופסה לגיל המשתנה של הבייבי, ואנחנו אפילו מכוונות לכך שהקופסה תגיע טיפ-טיפה לפני הרגע שבו את בדיוק צריכה אותה, כדי להכין אותך מראש, עד כמה שאפשר. החל מהקופסה השנייה והלאה, אנחנו מכוונות לשלוח לך את הקופסאות כשבוע לפניי ה״בייבילדת״ – יום ההולדת החודשי. כאמא, כמובן שאת לא שוכחת את התאריך שהבייבי נולד בו. את אפילו זוכרת תאריכים חשובים אחרים בסביבה, ופתאום אומרת לעצמך דברים כמו – ״יו, בדיוק ביום הזה לפני חודשיים הגעתי לבית החולים״. בשנתיים הראשונות כל חודש הוא מעין מסיבת יומולדת קטנה: את, ואנחנו איתך, חוגגת לבייבי מעין יום הולדת קטן בכל חודש, ביום בו הוא נולד. את התאריך הזה אנחנו מכנות ״בייבילדת״, ומכוונות לכך שתקבלי את הקופסה בסמוך ליום בו הבייבי גדל בעוד חודש נוסף. כך, המוצרים בקופסה יהיו הכי רלוונטיים עבורכם, וישמשו אתכם לתקופה הכי ארוכה. 

מעולה – צרי איתנו קשר ואנחנו נדאג לזה בלי בעיה. המייל שלנו הוא info@itmomz.com והטלפון 077-7121217 (שעות מענה טלפוני: ראשון-חמישי בשעות 15:30-9:30).

הודיה טיבר. תוכלי לקרוא עליהן עוד בדף הייעוץ ההתפתחותי שלנו.

כל מי שמזמינה קופסה מתחדשת, המגיעה מדי חודש, מקבלת גישה ישירה לייעוץ החינמי. ברגע שתצטרפי, נדאג לשלוח לך לינק עם כל הפרטים.

נשמח לשמוע ממך – כיתבי לנו ל-info@itmomz.com.

הקופסה מותאמת לגיל הבייבי לפי תאריך הלידה שהוזן במערכת. כדי לשלוח את המוצרים הנכונים בזמן הנכון, אנחנו מקפידות לשלוח את הקופסאות בטיימינג שיתאים ל"בייבילדת" (יום ההולדת החודשי) הבא. כך לדוגמה, אם הבייבי בן 5 חודשים ושבוע, הקופסה הראשונה שתקבלי תהיה קופסת 6 חודשים, כדי שתוכלו ליהנות מהמוצרים הרלוונטיים לתקופה הארוכה ביותר.

מתנת לידה

מארז הלידה שלנו כולל שמיכה מהממת, חיתול טטרה, צעצוע התפתחות ראשון, קופסה לזוג מוצצים / ערכה להטבעת כפות הרגליים, גלויית גיל חודש ראשון, פוסטר לידה באיור בלעדי, מתנה לאמא המשתנה מדי חודש ומפורסמת במעמד הרכישה.

בהחלט כן, ברגע שהקופסה יוצאת מאיתנו אל חברת השילוח מקבל/ת המתנה מקבלים אס אמ אס שקופסה אחת מתוך x בדרך אליהם. 
אנו תמיד ממליצים לכתוב זאת בברכה, זה תמיד נחמד ולא מזיק 🙂

בהחלט כן, כאשר המתנה מתקבלת אצל מקבל/ת המתנה על ידי השליח מזמינת המתנה תקבל אס אמ אס על כך שהמתנה התקבלה בהצלחה ליעד.

במידה ויש הזמנות כפולות לאותה יולדת אל דאגה 🙂 המערכת שלנו יודעת לזהות כפילויות לפי שם וטלפון של מקבל/ת ולפיכך נדע איזו קופסה להתאים עם מוצרים שונים כמובן.

בהחלט כן, החלפה מתבצעת עבור קופסה בשלמותה כאשר כל המוצרים סגורים ולא נעשה בהם שימוש לכל גיל שתבחר היולדת עד גיל שנתיים. לא ניתן לבצע החלפה של קופסה בשלמותה לטובת מוצרים בודדים מהחנות.
מקבל/ת המתנה יתבקש לשלוח את בקשותו לביצוע ההחלפה למייל שירות הלקוחות שלנו ויטפלו על הצד הטוב ביותר.
בעמוד רכישת המתנות "קופסאות מתנה לידה עד שנתיים" ניתנת האפשרות להוסיף מתנה לאחים הגדולים בהתאם לסכום שתבחרו. 
אופציות הרכישה: 50 ש"ח/ 100 ש"ח /150 ש"ח. המוצר שיבחר יהיה בגדר הפתעה וילקח מעולמות היצירה/ החשיבה בהתאם לגיל ובהתאם למחיר שתבחרו להוסיף. 

זמני האספקה שלנו לכל חלקי הארץ עד 3  ימי עסקים לא כולל יום ההזמנה

מוצר האמא משתנה מדי חודש ומפורסם במעמד רכישת המתנה. לא ניתן לבצע החלפה של מוצר האמא ולהמירו במוצר נוסף לבייבי.
 ככלל על פי מדיניות ההחלפה שלנו אין החלפה של מוצרים בודדים אלא רק עבור קופסה בשלמותה כאשר כל המוצרים סגורים.
על קופסאות פנאי לגילאי 2 עד 6

בשונה מהקופסה החודשית שלנו,  זוהי אינה קופסת הפתעה מתמשכת אלא קופסה חד פעמית שתכולתה קבועה מראש. יש בה מוצרים שווים מותאמי גיל שאצרנו במיוחד, בשיתוף יועצות ההתפתחות שלנו, לשם העברת הזמן בהמון כיף, עם עומק וערך מוסף. זוהי קופסה מושלמת לחופשים, סגר ובידודים, פעילות אחר הצהריים, וזמן איכות עם הילדים (וכן, גם קצת זמן של שקט בשבילנו, האמהות). יצירה, חשיבה, מלאכה, עידוד סקרנות, קריאה – והכל במקסימום FUN. שווי המוצרים בכל קופסה – כ-300 ש״ח ומעלה, והם מגיעים מבית מותגים איכותיים כמו הוצאת אגם, TIGER TRIBE, קיפוד ועוד ועוד. עלות משלוח הקופסה – חינם עד דלת הבית.

קופסת פנאי לגיל שנה | ספר מחבואים + ערכת טוש הקסם + כרטיסיות חכם על קטנים + משחק אמבטיה צוללת צהובה + מוצר אמא

קופסת פנאי לגיל 2+ | ספר ׳קובי והג'ירף הכחול׳ + פאזל מבוך + ערכת בצק 3 צבעים + משחק מגנטים + מוצר לאמא

קופסת פנאי לגיל 3+ |ספר ׳יוגה חיות׳ + פאזל עץ בשילוב צעצוע + תיקיית מדבקות רב פעמיות + משחק הבינגו הראשון שלי + מוצר לאמא

קופסת פנאי לגיל 4+ |ספר 'דג הקשת במעמקי הים' + ערכת קעקועים ומדבקות + ערכת יצירה + משחק לוטו + מוצר לאמא

קופסת פנאי לגיל 5+ |ספר ׳נמר בחצר׳ + ערכת חרוזים + משחק עץ יצירה והרכבה + פאזל זוהר בחושך + מוצר לאמא

יש לנו 4 סוגי קופסאות פנאי, לגילאים הבאים: 2+, 3+, 4+, 5+. ישנם מוצרים שיכולים להתאים לכמה שכבות גיל (למשל, מוצר בקופסה של גיל 4+ שגם ילד בן 6 יכול במקרה להתלהב ממנו), ותלויים בילד/ה ובהעדפות האישיות.

אין אפשרות להחלפה או החזרה של מוצר בודד מהקופסה. אפשר להחזיר קופסה בשלמותה, זאת בניכוי דמי משלוח וטיפול בסך 29 ש״ח.

משלוחים וזמני אספקה

זמני המשלוח הם עד 3 ימי עסקים. במידה ונרשמת כמנויה, החל מהקופסה השנייה והלאה, כל קופסה חודשית מתקבלת בטווח של כשבוע לפני ה"בייבילדת" – יום ההולדת החודשי של הבייבי. 
+ נוכח המצב ייתכנו שינויים באספקת המשלוחים תודה על הבנתכם, נשתדל לעשות את המיטב.

*לצערנו כרגע אין משלוחים לחו"ל.

כן! לכל העולם. משלוח לחו״ל עולה 80 ש״ח ובשלב זה האפשרות קיימת רק בהזמנות של קופסאות מתנה או קופסאות להתנסות חד-פעמית. כל מה שצריך לעשות הוא להזין בשדה הכתובת את שם המדינה למשלוח, והחיוב על המשלוח יתווסף לסכום הכולל של ההזמנה. שימו לב שאין לנו התחייבות מוקדמת לגבי תשלום מסים או תשלומי מכס הנדרשים במדינות אחרות בעת קבלת הקופסה, באשר הדברים אמורים בשליחה וקבלת קופסאות מחוץ לישראל.

כל המשלוחים ברחבי ישראל מתבצעים אצלנו עם שליח עד הבית חינם, ללא תשלום נוסף.

כרגע לא, אך ניתן לתאם זאת במקרים מיוחדים. לתיאום, ניתן ליצור איתנו קשר בשירות הלקוחות: 077-7121217 בימי ראשון-חמישי בשעות 15:30-9:30.

החזרות והחלפות

ניתן להחליף קופסה בשלמותה – אין החלפה והחזרה של מוצרים בודדים (כמובן שאם התגלה פגם בפריט מסוים, נטפל מיד בהחלפתו). החזרת הקופסה מתבצעת כאשר כל המוצרים נמצאים בתוכה, כפי שהגיעו באריזתם המקורית ולא נעשה בהם כל שימוש, עד 14 יום מיום קבלת הקופסה. ההחלפה מתבצעת מול הקופסה של החודש הבא: את מיידעת אותנו במייל info@itmomz.com שברצונך להחזיר את הקופסה, ושומרת אותה אצלך. בחודש שלאחר מכן, השליח מגיע עם הקופסה הבאה שלך, וללא עלות נוספת לוקח ממך את הקופסה שביקשת להחזיר. אם הדבר קורה יותר מפעם אחת במהלך תקופת המנוי, תחויבי על החזרה והחלפה בדמי טיפול ומשלוח בסך 29 ש״ח. *לא ניתן להחליף קופסה בשלמותה לטובת מוצרים בודדים מהחנות.

במידה והנך מנויה לקופסאות וברצונך לבטל את המנוי, להחזיר את הקופסה ולקבל תמורתה החזר כספי – לאחר תיאום של שליח שיאסוף אותה ממך, כאשר הקופסה תגיע אלינו למחסנים, נזכה אותך בהחזר כספי, מתוכו ינוכו 29 ש״ח דמי משלוח וטיפול.

ניתן להחזיר קופסה בשלמותה – אין החלפה והחזרה של מוצרים בודדים (כמובן שאם התגלה פגם בפריט מסוים, נטפל מיד בהחלפתו). החזרת הקופסה מתבצעת כאשר כל המוצרים נמצאים בתוכה, כפי שהגיעו באריזתם המקורית ולא נעשה בהם כל שימוש, עד 14 יום מיום קבלת הקופסה. יש ליידע אותנו כי את מעוניינת בהחזרה במייל info@itmomz.com או בטלפון 077-7121217 ואנחנו נתאם שליח שיאסוף ממך את הקופסה. עלות החזרת קופסה לבייבי עד גיל שנתיים – דמי משלוח וטיפול בסך 29 ש״ח. במקרה שקיבלת את הקופסה במתנה וברצונך להחליף ולקבל קופסה אחרת המיועדת לשלב ההתפתחותי הבא, ניתן לבצע החלפה זו פעם אחת ללא תשלום – כל החלפה נוספת מעבר לכך תחוייב בדמי טיפול ומשלוח בסך 29 ש״ח, עלות החזרת קופסת פנאי לילדים בגילאי גן – דמי משלוח וטיפול בסך 29 ש״ח.

פני לשירות הלקוחות שלנו ואנחנו נדאג לתאם איתך שליח עד הבית שיגיע לאסוף ממך את החבילה. המייל שלנו הוא info@itmomz.com והטלפון 077-7121217 (שעות מענה טלפוני: ראשון-חמישי בשעות 15:00-9:00).

מבחינתנו כל הקופסה יחד היא מוצר שלם. לכן לא ניתן להחזיר ולהחליף מוצר בודד מתוכה, אלא את הקופסה בשלמותה בלבד. במידה ומוצר בודד בקופסה הגיע פגום, כמובן שנדאג להחליף אותו.

ביטול מנוי לקופסה החודשית

המינימום להרשמה לקופסה חודשית הוא שלושה חודשים – כלומר, 3 קופסאות. אחרי שלושה חודשים של קבלת הקופסה, הביטול הוא ללא עלות – את פשוט שולחת לנו מייל לכתובת info@itmomz.com ואנחנו דואגות לבטל את הקופסאות העתידיות. זה הכל. אפשר להפסיק את המנוי גם אחרי חודש אחד, ובמקרה כזה תחוייבי בדמי ביטול ע״ס 50 ש״ח, מעבר לתשלום על הקופסה בסך 219 ש״ח (שכן המחיר של קופסה חד-פעמית אצלנו הוא 269 ש״ח). 

החל מקבלת המייל המיידע אותך על כך שהקופסה הנוכחית שלך נארזה ונשלחה, יש לך עד 14 יום להודיע לנו כי את מעוניינת להפסיק את המנוי. אנחנו מבטלות את הגעת הקופסה הבאה בתור, וכמובן את אלו שאחריה.

אפשרויות קנייה

הקופסה החודשית ובה מוצרים לאמא ולבייבי עולה 219 ש״ח, בחיוב חודשי קבוע. המינימום להרשמה לקופסה הוא חודשיים, ולאחר מכן ניתן לבטל את ההרשמה בכל זמן וללא עלות (אם תרצי להפסיק אחרי חודש יחיד, יתווסף למחיר של קופסה חודשית אחת חיוב ע״ס 50 ש״ח, סה״כ 269 ש״ח). קופסה אחת להתנסות עולה 269 ש״ח בחיוב חד פעמי. את המשלוח מקבלים תמיד עם שליח עד הבית חינם, ללא עלות נוספת.

בוודאי. הקופסה היא המתנה הכי שווה – אפשר להזמין אותה ללידה ולכל חודש עד גיל שנתיים, כולל. בנוסף, אפשר לרכוש את הקופסה כמתנה מתמשכת ומשמחת שתתקבל במשך חודשיים – במחיר של 449 ש"ח לשתי קופסאות – או שלושה חודשים, במחיר של 649 ש"ח ל-3 קופסאות. לקניית הקופסה כמתנה, יש ללחוץ על כפתור ״להזמין כמתנה״ בדף הבית ולמלא את הפרטים. אם לא ידוע לכם שם הבייבי – אין בעיה, תוכלו להכניס כל מידע בשדה השם, ובשדה תאריך הלידה למלא תאריך בקירוב. אנחנו כבר ניצור קשר עם הנמענת, לצורך תיאום המשלוח החינמי של הקופסה. החשבונית תישלח אליכם במייל, ולא תיכלל בקופסת המתנה. אם ברצונך להזמין יותר מ-3 קופסאות של מתנה מתמשכת,  אין בעיה – כל מה שצריך הוא לכתוב לנו מייל לכתובת info@itmomz.com או ליצור קשר בטלפון 077-7121217 (שעות מענה טלפוני: ראשון-חמישי בשעות 15:30-9:30).

שובר קנייה

ניתן לרכוש שובר קנייה בכל סכום שתבחר/י למעט מבצעים מוגדרים מראש

שובר הקנייה ישלח במייל שאותו תזינ/י ב"מייל מקבלת המתנה" ניתן להזין את המייל של מקבלת המתנה או את של עצמך ולהעביר בדרך שנוחה לך.

ניתן להזין את שם רוכש/ת המתנה במקום "ממי המתנה".

 

תוקף שובר הקנייה הוא ל- 5 שנים מיום רכישתו.

בהחלט. ניתן לרכוש כל מוצר באתר עם השובר קנייה.

על מנת לממש את השובר, ניתן להזמין באתר מוצר (בודד מהחנות או קופסה שלמה) ובעמוד התשלום להזין את השובר במקום המיועד לקוד קופון.

ניתן להחליף מוצר/ים וכן קופסה בשלמותה בעלות של 29 ש"ח.

ניתן לקבל על החלפה שובר זיכוי לרכישה במועד אחר.

כבר באותו יום של קניית השובר, ישלח מייל למקבלת המתנה המבשר לה שקיבלה מתנה.

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

לחצו Enter לחיפוש או Esc כדי לסגור
דילוג לתוכן