שאלות ותשובות

ימי קורונה: עדכונים לאור המצב

המשלוחים מתבצעים כסדרם נכון לעכשיו, וזה אומר שכל הקופסאות מתקבלות עד דלת הבית, במשלוח ללא מגע, כאשר השליח מצויד בכפפות מיגון, מסכה ותרסיס חיטוי. המשלוח מתבצע בתיאום מראש.  עם זאת, יש לשים לב: חברת המשלוחים פועלת במתכונת מצומצמת, לאור ההנחיות, ולכן ייתכנו עיכובים מסוימים במשלוח – עד 7 ימי עסקים. בנוסף, כרגע אין לנו אפשרות לשלוח קופסאות לחו״ל.

לאור המצב, אנחנו מבקשות להימנע מכך – לא נוכל להבטיח שהקופסה תגיע בזמן לבי״ח. לכן, נבקש לשלוח לכתובת של משפחת הבייבי הטרי/ה, 

כרגע, בשל המצב ותנאי העבודה, החלפות והחזרות של קופסאות יידחו עד אחרי פסח. קופסה תוחלף או תוחזר על פי הנוהל הרגיל (כאשר כל המוצרים בקופסה ארוזים בשלמותם ולא נעשה בהם שימוש). לא ניתן להחליף פריט בודד. אנחנו מתנצלות על העיכוב מראש, אך מבטיחות להגיע ולטפל בכל הפניות.

על קופסת הפנאי

קופסה שאצרנו במיוחד לאור המתרחש והצורך בזמן-בית ממושך עם הקטנים. בשונה מהקופסה החודשית שלנו,  זוהי אינה קופסת הפתעה מתמשכת אלא קופסה חד פעמית, המתמקדת רק בתחום הפנאי, ומיועדת לגילאי שנתיים ומעלה. מחיר הקופסה: 259 ש״ח.

שווי המוצרים בכל אחת מקופסאות הפנאי הוא כ-300 ש"ח.

מוצרים שווים שאנחנו אוהבות, ובחרנו כמו תמיד בשיתוף יועצות ההתפתחות שלנו. המוצרים משתייכים לעולמות של יצירה, הרכבה, פיתוח דמיון וחשיבה, ועוד – ומותאמים כמובן לגיל הנבחר. הנה הפירוט המלא – שימי לב שלאור שיקולי מלאי, ייתכנו שינויים קלים בתכולה:

קופסת גיל 2+

סט חיות להרכבה * KID O

ספר קריאה ׳אמא שלי ואני׳ * ג’יימס בראון

מגה-גליל נייר צביעה * AVENUE MANDARINE

כרטיסיות לימוד מקצועות * חכם על קטנים

סט משחק פאזלים להרכבה ׳פודיס׳ * PUZZLIKA

ג׳ל לניקוי ידיים * סקארה

קופסת גיל 3+

סט שמיניית צבעי משי * TIGER TRIBE

בובת אמוציות * EDUSHAPE

ספר קריאה ׳לילה טוב חברים׳ * דניאלה קולוט

משחק הרכבה תלת מימדי * PETIT COLLAGE

פנס בשילוב מקרן חיות * BRAINSTORM

אלבום יצירה 150 מדבקות * PALPHOT

ג׳ל לניקוי ידיים * סקארה

קופסת גיל 4+

משחק התאמת גולות * EDUSHAPE

משחק הרכבה תלת מימדי * PETIT COLLAGE

ספר קריאה ׳דב קטב קטן׳ * הנס דה ביר

חוברת פעילות * TIGER TRIBE

סט מדבקות * TWIN SEVEN

מזוודת משחק מגנטים * LINDA TOYS

ג'ל לניקוי ידיים * סקארה

קופסת גיל 5+

ערכת יצירה * PETIT COLLAGE

סטיקאר * KIPOD TOYS

קיט יצירה חרוזים * HAMA

ערכת שרינקי׳ז לאפייה * TIGER TRIBE

ספר קריאה ׳הדב והפסנתר׳ * דיויד ליצ’פילד

כיסוי בא-בלון מודפס * BUBA BALOON

ג'ל לניקוי ידיים * סקארה

יש לנו 4 סוגי קופסאות פנאי, לגילאים הבאים: 2+, 3+, 4+, 5+. ישנם מוצרים שיכולים להתאים לכמה שכבות גיל (למשל, מוצר בקופסה של גיל 4+ שגם ילד בן 6 יכול במקרה להתלהב ממנו), ותלויים בילד/ה ובהעדפות האישיות.

בהחלט, המשלוח חינמי בכל הזמנה. השליחים שלנו מחויבים ללבוש כפפות, ובתיאום ישיר מולך הם ישאירו את הקופסה  מחוץ לדלת, על מנת להימנע ממגע.

אין אפשרות להחלפה או החזרה של מוצר בודד מהקופסה. תוכלי להחזיר קופסה בשלמותה, זאת בניכוי דמי משלוח וטיפול בסך 40 ש״ח.

על הקופסה

הקופסה שמה דגש על הצרכים ההתפתחותיים של הבייבי, והיא מספקת טעימה מדויקת באספקטים רבים של ההורות. במקום למצוא את עצמך מתרוצצת בין החנויות השונות, יצרנו כל קופסה כדי לפתור לך מראש כמה שיותר דילמות קטנות שצצות בכל שלב – בלי לוותר על הלוק והסטייל שהם IT.

כל קופסה חודשית מכילה מוצרים מעולמות שונים עבור הבייבי, ומוצר אחד שהוא רק בשבילך. אנחנו לא חושפות מראש את כל תוכן הקופסה כי חשוב לנו לשמור על גורם ההפתעה – זה בהחלט חלק עקרוני מהכיף של קופסה חודשית!

המוצרים בכל קופסה חודשית משתייכים לעולמות שונים ומגוונים: משחקים וצעצועים עם דגש התפתחותי, כלי אוכל, טקסטיל, אביזרים לעגלה, כלי נגינה, ספרים, מוצרים לפי חדרים בבית (אמבטיה, חדר שינה, מטבח, סלון, גינה) גלויות גיל מגניבות גם פריטי עיצוב, אופנה ולייפסטייל. ישנם מוצרים שיגיעו בקופסאות לפי עונות השנה, לפי חגים ומועדים, וגם מוצרים שאינם בהכרח תלויי גיל – אבל אנחנו בטוחות שתרצי לקבל. בדיוק כמו שחשוב לך שהבייבי ייהנה מהמוצרים בקופסה, לנו חשוב לא פחות שגם את תיהני מהם. מה שבטוח הוא שכל מוצר שנכנס לקופסה הוא כזה שווידאנו שהושקעה בו מחשבה עד הפרט האחרון – פטנטים חכמים, יעילות מוכחת, עיצוב מדויק. בחרנו בקפידה מוצרים שאנחנו אוהבות ומאמינות בהם.

שווי המוצרים בכל אחת מהקופסאות הוא 300 ש"ח ומעלה.

כל המוצרים בכל הקופסאות נבחרו בתהליך ארוך, קפדני ומחושב, כדי ליצור את החוויה השלמה והמתאימה ביותר לכל קופסה חודשית. ראשית, אנחנו אוצרות את המוצרים בקופסה לגיל ולמין הבייבי כך שמוצרי התפתחות – גם ספרים, למשל – יותאמו לשלב בו הבייבי נמצא. אנחנו דואגות לכך שיהיה מגוון בכל קופסה, וגם שוני ועניין בין הקופסאות השונות המיועדות לכל גיל – בדומה למה שקורה בבוטיק שווה במיוחד, שיודע לבחור את הפריטים ולהשתנות כל הזמן. לדעתנו, כל הכיף בקופסאות שלנו הוא אפקט ההפתעה, והעובדה שבכל חודש הן משתנות. לכן אנחנו לא מתחייבות מראש על מוצרים ספציפיים, כדי שהחוויה של לקבל ולגלות בכל פעם את המוצרים בקופסת ה-IT MOMZ תהיה הכי נכונה.

אנחנו בוחרות מוצרים איכותיים של מותגים בינלאומיים, ביניהם שמות כמו Suavinex, Hape, Skip Hop ועוד ועוד. לצידם, חשוב לנו לחשוף אותך גם למותגי בוטיק מקומיים מצוינים – Smooch,, Minimine, Nino ועוד נוספים. אולי חלק מהם את כבר מכירה ואוהבת, ואולי הקופסה תהיה הפעם הראשונה שתיתקלי בדברים השווים שהמותגים הללו מייצרים. מעבר למותג כזה או אחר, מה שאנחנו מקפידות עליו הוא שכל אחד מהמוצרים מצויד בתקן, מותאם לגיל הבייבי, ועשוי מחומרים איכותיים. כך למשל, בצעצועים אפשר למצוא מוצרי עץ שווים וגרין טויז מפלסטיק ממוחזר, בכלי האוכל – מלמין איכותי, ובטקסטיל – בדים מלטפים כמו ג׳רזי, כותנה אורגנית וכותנת במבוק.

בשלב זה, הקופסה מיועדת החל מן הלידה ועד גיל שנתיים, כולל יום הולדת שנתיים כמובן. מעבר לכך, אנחנו עוד בהתפתחות בעצמנו… לכן – מוזמנת לשלוח לנו מייל עם הפרטים שלך, ונעדכן אותך ברגע שנגדל ויהיו לנו קופסאות לגילאים נוספים.

זו משימה שעבדנו עליה במשך זמן רב: לראות שהקופסה באמת עונה על הצורך המתפתח אצלך ואצל הבייבי מדי חודש בחודשו, מגיל הלידה ועד שנתיים. עם זאת, ברור שלכל בייבי יש את קצב ההתפתחות הייחודי שהוא רק שלו. אנחנו לא קובעות מה ״אמור״ לקרות ובטח לא מה ש״צריך״, אלא מלוות אותך במסע הזה. היועצות שלנו עושות את מיטב המאמצים כדי להתאים את המוצרים בקופסה לגיל המשתנה של הבייבי, ואנחנו אפילו מכוונות לכך שהקופסה תגיע טיפ-טיפה לפני הרגע שבו את בדיוק צריכה אותה, כדי להכין אותך מראש, עד כמה שאפשר.

מעולה – צרי איתנו קשר ואנחנו נדאג לזה בלי בעיה. המייל שלנו הוא info@itmomz.com והטלפון 077-7121217 (שעות מענה טלפוני: ראשון-חמישי בשעות 15:30-9:30).

הודיה טיבר ויפעת ידעי. תוכלי לקרוא עליהן עוד בדף הייעוץ ההתפתחותי שלנו.

כל מי שמזמינה קופסה מתחדשת, המגיעה מדי חודש, מקבלת גישה ישירה לייעוץ החינמי. ברגע שתצטרפי, נדאג לשלוח לך לינק עם כל הפרטים.

נשמח לשמוע ממך – כיתבי לנו ל-info@itmomz.com.

הקופסה מותאמת לגיל הבייבי לפי תאריך הלידה שהוזן במערכת. כדי לשלוח את המוצרים הנכונים בזמן הנכון, אנחנו מקפידות לשלוח את הקופסאות בטיימינג שיתאים ל"בייבילדת" (יום ההולדת החודשי) הבא. כך לדוגמה, אם הבייבי בן 5 חודשים ושבוע, הקופסה הראשונה שתקבלי תהיה קופסת 6 חודשים, כדי שתוכלו ליהנות מהמוצרים הרלוונטיים לתקופה הארוכה ביותר.

משלוחים וזמני אספקה

הקופסה הראשונה מגיעה תוך 3-5 ימי עסקים מיום ההזמנה. לאחר מכן, כל קופסה חודשית מתקבלת בטווח של כשבוע לפני ה"בייבילדת" – יום ההולדת החודשי של הבייבי.. כאמא, כמובן שאת לא שוכחת את התאריך שהבייבי נולד בו. את אפילו זוכרת תאריכים חשובים אחרים בסביבה, ופתאום אומרת לעצמך דברים כמו – ״יו, בדיוק ביום הזה לפני חודשיים הגעתי לבית החולים״. בשנתיים הראשונות כל חודש הוא מעין מסיבת יומולדת קטנה: את, ואנחנו איתך, חוגגת לבייבי מעין יום הולדת קטן בכל חודש, ביום בו הוא נולד. את התאריך הזה אנחנו מכנות ״בייבילדת״, ומכוונות לכך שתקבלי את הקופסה בסמוך ליום בו הבייבי גדל בעוד חודש נוסף. כך, המוצרים בקופסה יהיו הכי רלוונטיים עבורכם, וישמשו אתכם לתקופה הכי ארוכה. 

כן! לכל העולם. משלוח לחו״ל עולה 80 ש״ח ובשלב זה האפשרות קיימת רק בהזמנות של קופסאות מתנה או קופסאות להתנסות חד-פעמית. כל מה שצריך לעשות הוא להזין בשדה הכתובת את שם המדינה למשלוח, והחיוב על המשלוח יתווסף לסכום הכולל של ההזמנה.

כל המשלוחים ברחבי ישראל מתבצעים אצלנו עם שליח עד הבית חינם, ללא תשלום נוסף.

כרגע לא, אך ניתן לתאם זאת במקרים מיוחדים. לתיאום, ניתן ליצור איתנו קשר בשירות הלקוחות: 077-7121217 בימי ראשון-חמישי בשעות 15:30-9:30.

החזרות וביטולים

המינימום להרשמה לקופסה חודשית הוא חודשיים. אפשר להפסיק גם אחרי חודש אחד, תחוייבי ב-50 ש״ח מעבר לתשלום על הקופסה בסך 199 ש״ח (שכן המחיר של קופסה חד-פעמית אצלנו הוא 249 ש״ח). אחרי חודשיים של קבלת הקופסה, הביטול הוא ללא כל עלות – את פשוט שולחת לנו מייל לכתובת info@itmomz.com ואנחנו דואגות לבטל את הקופסאות העתידיות. זה הכל.

אחרי חודשיים של קבלת הקופסה, אחרי שאת מקבלת מייל המיידע אותך על כך שנשלחה הקופסה שלך – יש לך עד 14 יום להודיע לנו כי את מעוניינת להפסיק, ובוחרת לבטל את הגעת הקופסה הבאה ואלו שאחריה. חודשיים של קבלת הקופסה, אחרי שאת מקבלת מייל המיידע אותך על כך שנשלחה הקופסה שלך – יש לך עד 14 יום להודיע לנו כי את מעוניינת להפסיק, ובוחרת לבטל את הגעת הקופסה הבאה ואלו שאחריה.

כן, ניתן להחזיר קופסה בשלמותה, כאשר כל המוצרים נמצאים בתוכה, כפי שהגיעו באריזתם המקורית ולא נעשה בהם כל שימוש, עד 14 יום מיום קבלת הקופסה. במידה ואת רשומה לקופסה חודשית, החזרת הקופסה מתבצעת מול הקופסה של החודש הבא: את מיידעת אותנו במייל או בהודעה שברצונך להחזיר את הקופסה, ושומרת אותה אצלך (שימי לב לשמור על שלמות אריזות המוצרים). בחודש שלאחר מכן, השליח מגיע עם הקופסה הבאה שלך, וללא עלות נוספת לוקח ממך את הקופסה שביקשת להחזיר. במידה וברצונך להחזיר קופסה שלא במסגרת הרשמה לקופסה החודשית, החזרתה כרוכה בתשלום משלוח ודמי טיפול בסך 29 ש״ח. אנחנו נשלח שליח עד הבית מטעמנו שייקח ממך את הקופסה, ונבצע את ההחזר הכספי בהתאם.

מבחינתנו כל הקופסה יחד היא מוצר שלם. לכן לא ניתן להחזיר ולהחליף מוצר בודד מתוכה, אלא את הקופסה בשלמותה בלבד. במידה ומוצר בודד בקופסה הגיע פגום, כמובן שנדאג להחליף אותו.
פני לשירות הלקוחות שלנו ואנחנו נדאג לתאם איתך שליח עד הבית מטעמנו שיגיע לאסוף את החבילה ולהחזירה. המייל שלנו הוא info@itmomz.com והטלפון 077-7121217 (שעות מענה טלפוני: ראשון-חמישי בשעות 15:00-9:00).
אפשרויות קנייה

הקופסה החודשית ובה מוצרים לאמא ולבייבי עולה 199 ש״ח, בחיוב חודשי קבוע. המינימום להרשמה לקופסה הוא חודשיים, ולאחר מכן ניתן לבטל את ההרשמה בכל זמן וללא עלות (אם תרצי להפסיק אחרי חודש יחיד, יתווסף למחיר של קופסה חודשית אחת חיוב ע״ס 50 ש״ח, סה״כ 249 ש״ח). קופסה אחת להתנסות עולה 249 ש״ח בחיוב חד פעמי. את המשלוח מקבלים תמיד עם שליח עד הבית חינם, ללא עלות נוספת.

בוודאי. הקופסה היא המתנה הכי שווה – אפשר להזמין אותה ללידה ולכל חודש עד גיל שנתיים, כולל. בנוסף, אפשר לרכוש את הקופסה כמתנה מתמשכת ומשמחת שתתקבל במשך חודשיים – במחיר של 449 ש"ח לשתי קופסאות – או שלושה חודשים, במחיר של 649 ש"ח ל-3 קופסאות. לקניית הקופסה כמתנה, יש ללחוץ על כפתור ״להזמין כמתנה״ בדף הבית ולמלא את הפרטים. אם לא ידוע לכם שם הבייבי – אין בעיה, תוכלו להכניס כל מידע בשדה השם, ובשדה תאריך הלידה למלא תאריך בקירוב. אנחנו כבר ניצור קשר עם הנמענת, לצורך תיאום המשלוח החינמי של הקופסה. החשבונית תישלח אליכם במייל, ולא תיכלל בקופסת המתנה. אם ברצונך להזמין יותר מ-3 קופסאות של מתנה מתמשכת,  אין בעיה – כל מה שצריך הוא לכתוב לנו מייל לכתובת info@itmomz.com או ליצור קשר בטלפון 077-7121217 (שעות מענה טלפוני: ראשון-חמישי בשעות 15:30-9:30).

Shopping cart

0
Hit Enter to search or Esc key to close
דילוג לתוכן