ייעוץ התפתחותי אישי

ההסתכלות ההתפתחותית היא חלק בלתי נפרד מהאופן שבו בנינו את הקופסאות, ובכולן קיימים מוצרים שמכוונים להתפתחות, למידה ורכישת מיומנויות. הצמד המקצועי שאחראי על הנושא אצלנו הן הודיה אוחיון ויפעת ידעי, IT MOMZ בעצמן. כל קופסה חודשית מכילה גם ריכוז טיפים מועילים מהן, לגבי השלב החדש אליו הגיע הבייבי ולגבי אופן השימוש במוצרים שבקופסה.

כל מי שמזמינה קופסה מתחדשת – זוכה לגישה ישירה בחינם לייעוץ ההתפתחותי. יפעת והודיה יהיו שם כדי לענות על שאלתך באופן מקצועי, המבוסס על ניסיון רב.

הכירי את היועצות:

הודיה טיבר – נשואה לשמוליק, אמא לשירה (5) ויהונתן (3). מאמנת ילדים והורים לכלים התפתחותיים נכונים במאה ה-21. מתוך ניסיונה בתחום הרפואה ההוליסטית, הגיעה אל שדה התפתחות התינוק, ולמדה במכללת רידמן בדגש על מספר תחומים – ליווי התפתחותי וספורט טיפולי, תזונת הילד, ויסות חושי ותחושתי, הדרכת הורים ויעוץ שינה בגישה המשולבת. מילה מהודיה: ״הרפואה המשולבת היא תחום מופלא שאני לא מפסיקה ללמוד ממנו דרך הילדים והמטופלים שלי. אני מאמינה שיש להנגיש ולדייק עבור נשים כלים פרקטיים, שיהפכו את מסע ההורות לפשוט, נעים ומהנה יותר״.

יפעת ידעי – נשואה לתמיר, אמא לאגם (9), איתמר (7.5) ואורי (4). מדריכת הכנה ללידה בשיטת ׳פשוט ללדת׳, יועצת התפתחותית לתינוקות וילדים, מנחת קורסי הכשרה במכללת ׳צעד ראשון׳ ומאמנת הורים בגישת אדלר. מילה מיפעת: ״ההורות היא דרך רצופה בהתפתחות, למידה וחוויות אינסופיות. זו דרך המשלבת אינטואיציה וידע ומובילה אותנו לגלות עולמות נפלאים. אני מודה על ההזדמנות להיות חלק ממסע קסום זה של יצירת סביבה התפתחותית תואמת ומעשירה ולהעניק כלים ומיומנויות להורים ולילדים כאחד.

רוצה להתחיל לקבל את הייעוץ החינמי? הירשמי כעת לקבלת קופסה חודשית.

 

עגלת קניות

0
Hit Enter to search or Esc key to close
דילוג לתוכן