אודות.

כאמא, כאשר כל יום מוליד תחושה חדשה, צורך חדש, מילה חדשה, את מבינה שאת גם צריכה ורוצה דברים חדשים – לך ולבייבי. את מחפשת, חוקרת, משווה, ומגיע רגע שבו כל המידע מציף אותך, ואת אומרת לעצמך ״אוף, שמישהו יגיד לי כבר מה לקנות״!

מתוך הרגע הזה, יצרה עדי רונן את המיזם החדש שלה. יחד עם אמהות בעלות ניסיון אישי ויועצות התפתחות מנוסות, היא יצרה עבורך קופסה ובה כל מה שאת צריכה (ורוצה!) – כך שמדי חודש את מקבלת מוצרים חדשים לבייבי, המותאמים בדיוק לשלב ההתפתחותי החדש אליו הוא הרגע הגיע.

כל המוצרים בקופסאות נבחרו בתהליך ארוך וקפדני כדי ליצור את החוויה השלמה ביותר: להישאר נאמנה לעצמך, כמי שאוהבת סטייל ורואה אותו כחלק בלתי נפרד מהחיים, ולספק את צרכי הבייבי בכל שלב התפתחותי. המוצרים משתייכים לעולמות שונים: צעצועים איכותיים, כלי אוכל, טקסטיל, פריטי עיצוב ועוד. וכדי שתמיד תזכרי שיש גם אותך בתמונה – בכל קופסה נכלל מוצר מהמם שהוא רק בשבילך. המוצרים הנכונים, בזמן הנכון, לאמא הכי נכונה.

עדי וכל הצוות כאן עבורך כדי להיות איתך בכל הרגעים החדשים. IT MOMZ זו לא רק הקופסה הכי שימושית וכיפית – כאן את יכולה לחלוק ולשתף עם אמהות כמוך, שחוו או בדיוק חוות את הרגע שבו את נמצאת, ולקבל טיפים מיועצות ליווי התפתחותי, שיודעות להדריך ולכוון.

וכמובן, לצד כל הדיבורים, אנחנו לא שוכחות גם מהסטייל. כי בעולם שבו הכל מצולם, מתועד ומחכה לעלות לאינסטגרם, גם זה חשוב לנו: שהמוצרים החדשים שנכנסים אלינו הביתה – לסלון, לעגלה או למלתחה – יתאימו לנו, למי שאנחנו.

ברוכה הבאה, איט מאם. אם את כאן – סימן שאת כבר הכי כזו.

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

לחצו Enter לחיפוש או Esc כדי לסגור
דילוג לתוכן