אמהות עושות את זה ביחד: שקית התרומות החדשה שלנו

המון זמן, מהרגע שהתחלנו להגות במיזם, שאפנו שיהיה בו מימד של תרומה לקהילה. אבל רצינו לעשות את זה נכון. עכשיו, אחרי תכנונים ומחשבה, זה קורה: חברנו לפרויקט התרומות #מאמא_לאמא של שיר אלמליח, המאתר אמהות ומשפחות הזקוקות לתרומה, ויצרנו את שקית התרומות החדשה.

השקית תצורף לכל אחת מאלפי הקופסאות הנשלחות למנויות הקהילה שלנו מדי חודש. בין הפריטים השווים לבייבי והמתנה שמגיעה עבורך, תמצאי גם את השקית – את מוזמנת למלא אותה בקלילות בפריטי תינוקות וילדים שאינם בשימוש, ולאחר חודש, כאשר השליח מגיע למסור את הקופסה החודשית הבאה, על הדרך הוא יאסוף את השקית שתועבר למשפחות הזקוקות לכך. 

זהו פתרון מעודכן ונוח לאמהות שרוצות ומעוניינות לתרום אבל לא תמיד יודעות למי למסור, כאשר גורם הנוחות בשליח אישי שאוסף את השקית, בצירוף הידיעה שהפריטים יגיעו לידיים הנכונות, הופכים את התרומה ל-easygoing וכזו שמתאימה לאמהות עסוקות. וכן, כפי שהמיזם שלנו שם דגש על התאמה לגיל הבייבי ולשלב ההתפתחותי, כך הפריטים בפרויקט התרומות יגיעו לאמהות כשהם ממוינים ע״פ גילאים וצרכים.

את יכולה לרכז בשקית מספר חפצים שכבר יצאו משגרת השימוש, אלה שנמצאים ב״מאחורה של המגירה״ או על השטיח, רפידות הנקה שכבר לא תשתמשי בהן… השליח שלנו הרי גם ככה מגיע פעם בחודש, ועם שקית התרומות שתעבור הלאה – נוכל למנף זאת למטרה טובה.

איט מאמז משקיעה בלוגיסטיקה, במימון, בהפקה ובחיבור – ובשיתוף חברת השליחויות תפוז, ויחד עם כתבת ״גיא פינס״ נוי גביש, אנחנו מגיעות בשיתוף הפעולה עם פרויקט #מאמא_לאמא לאותן אמהות שאין להן את האפשרות ואף חוברות לעמותות מוסמכות. ומילה לסיום מעדי: ״מהרגע שהקמתי את העסק, שאפתי שיהיה בו מימד של תרומה לקהילה, אבל רציתי למצוא איך בדיוק נכון למסד זאת. חברה משותפת חיברה אותי לשיר אלמליח, שיזמה מטעמה את פרויקט #מאמא_לאמא, במסגרתו היא מעבירה תרומות לאמהות הזקוקות לכך. כל כך התחברתי לרעיון, שאחרי תרומה של מספר קופסאות, החלטנו לחבור ליוזמה באופן משמעותי אף יותר. בתור מותג שמאמין בשיתוף הקהילה שלו, החלטנו להציג גם למנויות שלנו את האפשרות לתרום ולהעביר הלאה לאמהות״.

Share:

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חזרה לשגרה אחרי לידה

כשאריאלי הגיח מתוך רחמי, עטוף בחום גופי אל הנשימה הראשונה שלו בעולם, הקיימה בחדר לידה נוספת,

היי זאת נלי 🤗 Kids see kids do…

היוגה ואורח החיים הבריא נולדו הרבה לפני אריאלי, אנחנו משתדלים מאוד לאפשר לו לראות איך זה נראה בלי מילים , לפעמים זה מצליח לפעמים קצת פחות אבל דבר אחד שהבנתי – ילדים רואים ילדים עושים אם אדאג לעצמי, אאפשרלקטנטנים להבין שזה חשוב שידאגו לעצמם וכל זה בלי מילים. בואי תדאגי לעצמך- אז הנה כמה עובדות עבורנו האמהות על חשיבות המים ואיך נצליח לזכור לשתות קצת יותר: • תפקודים רבים כמו עיכול ספיגה זרימת דם טמפרטורה תקינה ועוד מתבססים על מאזן נוזלים תקין בגוף * שמירה על מראה עור רענן ובריא * השפעה משמעותית על תפקוד המוח ורמות האנרגיה במהלך היום, תפקוד יעיל ועירנות. * נשים בהריון-  כל הסיבות מעלה תקפות + שמירה על העובר, העברה תקינה של מרכיבי מזון, בנייה תקינה של תאיםורקמות * שיפור ביצועים באימונים * מסייעת לתהליך ירידה במשקל * השפעה על מצב הרוח שלנו. כל הזמן שוכחת לשתות?!.. * הצמידי שתיית כוס מים לדברים אחרים שאת עושה במהלך היום: אחרי שירותים, לפני שיחת טלפון, בקימה ולפני השינה * בכל פעם שאת דואגת לקטנציק לכוס מים, שתי יחד איתו. * אפליקציה שתזכיר לך לשתות כוס מים כל שעה * הוסיפי פירות חתוכים כמו תפוח/לימון/אפרסק/ נענע לשתייה

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

לחצו Enter לחיפוש או Esc כדי לסגור
דילוג לתוכן