אמהות עושות את זה ביחד: שקית התרומות החדשה שלנו

המון זמן, מהרגע שהתחלנו להגות במיזם, שאפנו שיהיה בו מימד של תרומה לקהילה. אבל רצינו לעשות את זה נכון. עכשיו, אחרי תכנונים ומחשבה, זה קורה: חברנו לפרויקט התרומות #מאמא_לאמא של שיר אלמליח, המאתר אמהות ומשפחות הזקוקות לתרומה, ויצרנו את שקית התרומות החדשה.

השקית תצורף לכל אחת מאלפי הקופסאות הנשלחות למנויות הקהילה שלנו מדי חודש. בין הפריטים השווים לבייבי והמתנה שמגיעה עבורך, תמצאי גם את השקית – את מוזמנת למלא אותה בקלילות בפריטי תינוקות וילדים שאינם בשימוש, ולאחר חודש, כאשר השליח מגיע למסור את הקופסה החודשית הבאה, על הדרך הוא יאסוף את השקית שתועבר למשפחות הזקוקות לכך. 

זהו פתרון מעודכן ונוח לאמהות שרוצות ומעוניינות לתרום אבל לא תמיד יודעות למי למסור, כאשר גורם הנוחות בשליח אישי שאוסף את השקית, בצירוף הידיעה שהפריטים יגיעו לידיים הנכונות, הופכים את התרומה ל-easygoing וכזו שמתאימה לאמהות עסוקות. וכן, כפי שהמיזם שלנו שם דגש על התאמה לגיל הבייבי ולשלב ההתפתחותי, כך הפריטים בפרויקט התרומות יגיעו לאמהות כשהם ממוינים ע״פ גילאים וצרכים.

את יכולה לרכז בשקית מספר חפצים שכבר יצאו משגרת השימוש, אלה שנמצאים ב״מאחורה של המגירה״ או על השטיח, רפידות הנקה שכבר לא תשתמשי בהן… השליח שלנו הרי גם ככה מגיע פעם בחודש, ועם שקית התרומות שתעבור הלאה – נוכל למנף זאת למטרה טובה.

איט מאמז משקיעה בלוגיסטיקה, במימון, בהפקה ובחיבור – ובשיתוף חברת השליחויות תפוז, ויחד עם כתבת ״גיא פינס״ נוי גביש, אנחנו מגיעות בשיתוף הפעולה עם פרויקט #מאמא_לאמא לאותן אמהות שאין להן את האפשרות ואף חוברות לעמותות מוסמכות. ומילה לסיום מעדי: ״מהרגע שהקמתי את העסק, שאפתי שיהיה בו מימד של תרומה לקהילה, אבל רציתי למצוא איך בדיוק נכון למסד זאת. חברה משותפת חיברה אותי לשיר אלמליח, שיזמה מטעמה את פרויקט #מאמא_לאמא, במסגרתו היא מעבירה תרומות לאמהות הזקוקות לכך. כל כך התחברתי לרעיון, שאחרי תרומה של מספר קופסאות, החלטנו לחבור ליוזמה באופן משמעותי אף יותר. בתור מותג שמאמין בשיתוף הקהילה שלו, החלטנו להציג גם למנויות שלנו את האפשרות לתרום ולהעביר הלאה לאמהות״.

Share:

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עיצוב חדר הילדים – כל הטיפים שאתן חייבות לדעת!

חדר הילדים – איזה חלל קסום וחשוב להתפתחות הילד.
לכן החלטנו לאצור עבורכן את קופסאות העיצוב האולטימטיביות, לחדר המשחקים/ חדר השינה של הבייבי, ולהעשיר את החלל במגוון מוצרים נעימים לעין, ועם שיא הסטייל!
אבל מה עם קצת טיפים לעיצוב?

הדרך לאימהות

הרגע הזה שאת מגלה שאת הולכת להיות אמא, כמה קסום הרגע הזה.
אבל הדרך לשם, היא לא תמיד פשוטה, וגם עליה צריך לדבר ולשים על השולחן.
תהליך הפוריות הוא תהליך המוכר לאימהות רבות ואנחנו בקהילת איט מאמז, רואות בו כנושא חשוב ורלוונטי בכל עת.

הילד השלם – וויסות חושי

״בידוד״ – כן, זה הגיע. המילה הזו שכל כך פחדתי ממנה מהיום שהקורונה הגיחה לחיינו – אולי אפילו יותר מהמחלה עצמה. אבל אחרי שני סגרים, מיליון טיפים, המון הודעות תומכות וחברים ומשפחה שלא הפסיקו לדאוג לנו ולשלוח מכל טוב ולהנעים את זמננו, יש לי מסקנה די ברורה: שד הבידוד בעצם לא נורא כל כך, והוא אפילו מאפשר הנאות חדשות.

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

לחצו Enter לחיפוש או Esc כדי לסגור
דילוג לתוכן