המאיירת שמבינה אימהות, בעיקר ברגעים הקטנים

בכל פעם שהמאיירת האוסטרלית פאולה קוקה מעלה פוסט חדש אצלה באינסטגרם, אנחנו יודעות שמחכה לנו treat אמיתי: בקווים פשוטים ורגועים היא מצליחה לתפוס את הרגעים הקטנים-גדולים של חיי האימהות.

בין התסכולים הקטנים לשמחות הגדולות – וההיפך – קוקה, אמא ל-2, מזהה בכשרון את מה שמניע אותנו, ומתייחסת להכל בהבנה, אמפתיה, בלי טיפה של שיפוט. גם כשמדובר בסיטואציות נפיצות כמו עצבים על בן הזוג, רגשות אשמה מייסרים, ומבט חיצוני מהסוג הלא נעים – אפשר לסמוך על המבט הרגיש שלה שייתן לכל אלו, אפילו לשניות מספר, פרספקטיבה קלילה יותר ותחושה של ״בדיוק! אז לא רק אני מרגישה ככה״ (מהתחושות החביבות עלינו).

בעבר, קוקה עבדה יותר מעשור כאדריכלית נוף. אבל אנחנו חייבות לציין שאין שמחות מאיתנו על הקריירה החדשה שלה: האיורים שלה הפכו עבורנו לחלק בלתי נפרד מהנוף האינסטגרמי, ולחלק אהוב במיוחד שלו.

Share:

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חזרה לשגרה אחרי לידה

כשאריאלי הגיח מתוך רחמי, עטוף בחום גופי אל הנשימה הראשונה שלו בעולם, הקיימה בחדר לידה נוספת,

היי זאת נלי 🤗 Kids see kids do…

היוגה ואורח החיים הבריא נולדו הרבה לפני אריאלי, אנחנו משתדלים מאוד לאפשר לו לראות איך זה נראה בלי מילים , לפעמים זה מצליח לפעמים קצת פחות אבל דבר אחד שהבנתי – ילדים רואים ילדים עושים אם אדאג לעצמי, אאפשרלקטנטנים להבין שזה חשוב שידאגו לעצמם וכל זה בלי מילים. בואי תדאגי לעצמך- אז הנה כמה עובדות עבורנו האמהות על חשיבות המים ואיך נצליח לזכור לשתות קצת יותר: • תפקודים רבים כמו עיכול ספיגה זרימת דם טמפרטורה תקינה ועוד מתבססים על מאזן נוזלים תקין בגוף * שמירה על מראה עור רענן ובריא * השפעה משמעותית על תפקוד המוח ורמות האנרגיה במהלך היום, תפקוד יעיל ועירנות. * נשים בהריון-  כל הסיבות מעלה תקפות + שמירה על העובר, העברה תקינה של מרכיבי מזון, בנייה תקינה של תאיםורקמות * שיפור ביצועים באימונים * מסייעת לתהליך ירידה במשקל * השפעה על מצב הרוח שלנו. כל הזמן שוכחת לשתות?!.. * הצמידי שתיית כוס מים לדברים אחרים שאת עושה במהלך היום: אחרי שירותים, לפני שיחת טלפון, בקימה ולפני השינה * בכל פעם שאת דואגת לקטנציק לכוס מים, שתי יחד איתו. * אפליקציה שתזכיר לך לשתות כוס מים כל שעה * הוסיפי פירות חתוכים כמו תפוח/לימון/אפרסק/ נענע לשתייה

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

לחצו Enter לחיפוש או Esc כדי לסגור
דילוג לתוכן