המאיירת שמבינה אימהות, בעיקר ברגעים הקטנים

בכל פעם שהמאיירת האוסטרלית פאולה קוקה מעלה פוסט חדש אצלה באינסטגרם, אנחנו יודעות שמחכה לנו treat אמיתי: בקווים פשוטים ורגועים היא מצליחה לתפוס את הרגעים הקטנים-גדולים של חיי האימהות.

בין התסכולים הקטנים לשמחות הגדולות – וההיפך – קוקה, אמא ל-2, מזהה בכשרון את מה שמניע אותנו, ומתייחסת להכל בהבנה, אמפתיה, בלי טיפה של שיפוט. גם כשמדובר בסיטואציות נפיצות כמו עצבים על בן הזוג, רגשות אשמה מייסרים, ומבט חיצוני מהסוג הלא נעים – אפשר לסמוך על המבט הרגיש שלה שייתן לכל אלו, אפילו לשניות מספר, פרספקטיבה קלילה יותר ותחושה של ״בדיוק! אז לא רק אני מרגישה ככה״ (מהתחושות החביבות עלינו).

בעבר, קוקה עבדה יותר מעשור כאדריכלית נוף. אבל אנחנו חייבות לציין שאין שמחות מאיתנו על הקריירה החדשה שלה: האיורים שלה הפכו עבורנו לחלק בלתי נפרד מהנוף האינסטגרמי, ולחלק אהוב במיוחד שלו.

Share:

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עיצוב חדר הילדים – כל הטיפים שאתן חייבות לדעת!

חדר הילדים – איזה חלל קסום וחשוב להתפתחות הילד.
לכן החלטנו לאצור עבורכן את קופסאות העיצוב האולטימטיביות, לחדר המשחקים/ חדר השינה של הבייבי, ולהעשיר את החלל במגוון מוצרים נעימים לעין, ועם שיא הסטייל!
אבל מה עם קצת טיפים לעיצוב?

הדרך לאימהות

הרגע הזה שאת מגלה שאת הולכת להיות אמא, כמה קסום הרגע הזה.
אבל הדרך לשם, היא לא תמיד פשוטה, וגם עליה צריך לדבר ולשים על השולחן.
תהליך הפוריות הוא תהליך המוכר לאימהות רבות ואנחנו בקהילת איט מאמז, רואות בו כנושא חשוב ורלוונטי בכל עת.

הילד השלם – וויסות חושי

״בידוד״ – כן, זה הגיע. המילה הזו שכל כך פחדתי ממנה מהיום שהקורונה הגיחה לחיינו – אולי אפילו יותר מהמחלה עצמה. אבל אחרי שני סגרים, מיליון טיפים, המון הודעות תומכות וחברים ומשפחה שלא הפסיקו לדאוג לנו ולשלוח מכל טוב ולהנעים את זמננו, יש לי מסקנה די ברורה: שד הבידוד בעצם לא נורא כל כך, והוא אפילו מאפשר הנאות חדשות.

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

לחצו Enter לחיפוש או Esc כדי לסגור
דילוג לתוכן