תיקון טראומת ילדות: סוף חדש לספר ״העץ הנדיב״

תיקון אמיתי לטראומת ילדות? האמת, לא חשבנו שזה אפשרי. אבל יש גם הפתעות. נתחיל בהתחלה: ׳העץ הנדיב׳, ספר הילדים הקלאסי מאת של סילברסטיין שיצא ב-1964, צילק רבות מאיתנו – עם הסוף העצוב, כל כך עצוב, והלקח המדפרס אודות כפיות הטובה של האנושות. איך בדיוק אישרו להוציא את זה לאור, שאלנו את עצמנו כבר שנים, בעיניים דומעות. היו עוד רבים שתהו על העניין: כך, למשל, נולדה הפרודיה של דניאל גולדשטיין שהתפרסמה ברשת ב-2008, ׳העץ הפולני׳. השם מדבר בעד עצמו, והנה היילייט מתוכה:

אבל כעת, סוף סוף, הגיעה הגאולה האמיתית. טופר פיין, במאי ותסריטאי אמריקאי, יצר בדיוק עבור ספרי ילדים פרובלמטיים שכאלה את Fixed It – סדרת טקסטים מאוירים בה הוא יוצר סופים אלטרנטיביים לעלילות ספרי ילדים שבלבלו את כולנו. אז נכון, בדרך כלל אנחנו ממש לא ממליצות על תיקון מלאכותי של העבר, ובטח לא על מחיקה – אבל במקרה של ׳העץ הנדיב׳, הספר שזכה הפעם לטיפול של פיין, לא יכולנו שלא להתפתות לאפשרות התיקון. קבלי את ״העץ שידע לקבוע גבולות בריאים״:

וזה מעולה בדיוק כמו שזה נשמע. לא נקלקל לך את ההנאה אלא פשוט נפנה אותך לטקסט המלא:
The Tree Who Set Healthy Boundaries / Topher Payne

אחרי אינסוף יבבות על גורלו העגום של העץ, זה הזמן שלו – ושלך – לפרוח.

Share:

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עיצוב חדר הילדים – כל הטיפים שאתן חייבות לדעת!

חדר הילדים – איזה חלל קסום וחשוב להתפתחות הילד.
לכן החלטנו לאצור עבורכן את קופסאות העיצוב האולטימטיביות, לחדר המשחקים/ חדר השינה של הבייבי, ולהעשיר את החלל במגוון מוצרים נעימים לעין, ועם שיא הסטייל!
אבל מה עם קצת טיפים לעיצוב?

הדרך לאימהות

הרגע הזה שאת מגלה שאת הולכת להיות אמא, כמה קסום הרגע הזה.
אבל הדרך לשם, היא לא תמיד פשוטה, וגם עליה צריך לדבר ולשים על השולחן.
תהליך הפוריות הוא תהליך המוכר לאימהות רבות ואנחנו בקהילת איט מאמז, רואות בו כנושא חשוב ורלוונטי בכל עת.

הילד השלם – וויסות חושי

״בידוד״ – כן, זה הגיע. המילה הזו שכל כך פחדתי ממנה מהיום שהקורונה הגיחה לחיינו – אולי אפילו יותר מהמחלה עצמה. אבל אחרי שני סגרים, מיליון טיפים, המון הודעות תומכות וחברים ומשפחה שלא הפסיקו לדאוג לנו ולשלוח מכל טוב ולהנעים את זמננו, יש לי מסקנה די ברורה: שד הבידוד בעצם לא נורא כל כך, והוא אפילו מאפשר הנאות חדשות.

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

לחצו Enter לחיפוש או Esc כדי לסגור
דילוג לתוכן